O. Moe Gris og skjære småforma brukt 1934      Annonse nr: 2668585
Oppi 335

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet15.01.2020 19:56:18
Slutter23.01.2020 20:09:00
Solgt forkr 330,00
Annonse vist63
O. Moe Gris og skjære småforma brukt 1934
Annonse nr: 2668585
Høyeste Budgiver Rosakatt (266)  Se budgivers karakterbok
Rosakatt kr 330,00 (Autobud)23.01.2020 19:59:11
fisken42kr 322,0023.01.2020 19:59:11
Rosakatt kr 247,00 (Autobud)23.01.2020 19:57:45
fisken42kr 222,0023.01.2020 19:57:45
Rosakatt kr 60,0021.01.2020 21:17:53
fisken42kr 56,00 (Autobud)21.01.2020 21:17:53
fisken42kr 35,00 (Autobud)21.01.2020 14:35:52
Rosakatt kr 32,0021.01.2020 14:35:52
fisken42kr 29,00 (Autobud)18.01.2020 15:54:54
Rosakatt kr 26,0018.01.2020 15:54:54
fisken42kr 24,00 (Autobud)16.01.2020 14:39:58
Garfokkr 22,0016.01.2020 14:39:58
fisken42kr 16,0015.01.2020 23:52:16
bergmorkr 15,00 (Autobud)15.01.2020 23:52:16
bergmorkr 14,00 (Autobud)15.01.2020 21:50:49
birgholkr 12,0015.01.2020 21:50:49
bergmorkr 10,0015.01.2020 20:52:29
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (17667)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.02.2020 05:09:46