Bergen (Normann Z-358) - Ubrukt      Annonse nr: 2668290

Meget pent, ubrukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Normann Z-358.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet15.01.2020 16:39:12
Slutter30.01.2020 19:58:00
Solgt forkr 166,00
Annonse vist70
Bergen (Normann Z-358) - Ubrukt
Annonse nr: 2668290
Høyeste Budgiver nilspostkort (639)  Se budgivers karakterbok
nilspostkortkr 166,0021.01.2020 21:23:10
1507robekr 150,00 (Autobud)21.01.2020 21:23:10
1507robekr 126,0021.01.2020 10:56:46
nilspostkortkr 110,00 (Autobud)21.01.2020 10:56:46
nilspostkortkr 76,0020.01.2020 23:32:37
1507robekr 75,00 (Autobud)20.01.2020 23:32:37
1507robekr 61,0020.01.2020 08:32:25
nilspostkortkr 56,00 (Autobud)20.01.2020 08:32:25
nilspostkortkr 33,0019.01.2020 00:23:04
1507robekr 30,00 (Autobud)18.01.2020 11:33:21
birgholkr 29,0018.01.2020 11:33:21
1507robekr 24,00 (Autobud)18.01.2020 11:32:53
birgholkr 22,0018.01.2020 11:32:53
1507robekr 20,00 (Autobud)18.01.2020 11:32:39
birgholkr 18,0018.01.2020 11:32:39
1507robekr 14,00 (Autobud)18.01.2020 11:32:21
birgholkr 12,0018.01.2020 11:32:21
1507robekr 10,0016.01.2020 08:59:04

Karakterer (9940)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 06:58:45