Elverum (Normann 01-F-17-153) - St. ELVERUM 29 1 0?      Annonse nr: 2668195

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Elverum 29-1-200?.

Normann 01-F-17-153.

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Startet15.01.2020 14:52:35
Slutter30.01.2020 19:34:00
Solgt forkr 32,00
Annonse vist22
Elverum (Normann 01-F-17-153) - St. ELVERUM 29 1 0?
Annonse nr: 2668195
Høyeste Budgiver 1507robe (2079)  Se budgivers karakterbok
1507robekr 32,00 (Autobud)16.01.2020 23:05:07
birgholkr 29,0016.01.2020 23:05:07
1507robekr 26,00 (Autobud)16.01.2020 23:04:47
birgholkr 24,0016.01.2020 23:04:47
1507robekr 22,00 (Autobud)16.01.2020 23:04:32
birgholkr 20,0016.01.2020 23:04:32
1507robekr 14,00 (Autobud)16.01.2020 23:04:18
birgholkr 12,0016.01.2020 23:04:18
1507robekr 10,00 (Autobud)16.01.2020 23:03:56
birgholkr 8,0016.01.2020 23:03:56
1507robekr 6,0016.01.2020 09:01:41

Karakterer (9952)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.02.2020 05:18:04