Klipp stemplet HAUGSJÅSUND (Nedlagt 1969)      Annonse nr: 2667423

Stemplet klipp.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet14.01.2020 23:38:52
Slutter20.01.2020 23:36:00
Solgt forkr 31,00
Annonse vist14
Referanse nr/#H4.14.1
Klipp stemplet HAUGSJÅSUND (Nedlagt 1969)
Annonse nr: 2667423
Høyeste Budgiver Rorkrise (695)  Se budgivers karakterbok
Rorkrisekr 31,0020.01.2020 16:28:43
kaisjookr 30,00 (Autobud)20.01.2020 16:28:43
kaisjookr 11,0018.01.2020 15:37:21
Topgunkr 10,00 (Autobud)18.01.2020 15:37:21
Topgunkr 7,0018.01.2020 11:07:44
kaisjookr 5,0016.01.2020 22:42:54
Selger:  Nymais

Medlem siden: 08.12.2019
Sted: LODDEFJORD
Karakterer (156)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.02.2020 00:17:18