Klipp stemplet FRAMFJORDEN (Nedlagt 1977)      Annonse nr: 2667402

Stemplet klipp.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet14.01.2020 23:25:47
Slutter20.01.2020 23:25:00
Referanse nr/#H4.14.1
Klipp stemplet FRAMFJORDEN (Nedlagt 1977)
Annonse nr: 2667402
Høyeste Budgiver kaisjoo (2311)  Se budgivers karakterbok
kaisjookr 5,0016.01.2020 22:44:59
Selger:  Nymais

Medlem siden: 08.12.2019
Sted: LODDEFJORD
Karakterer (156)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.02.2020 00:05:29