NK 386 + 387 UBRUKTE MED LIM, OG STEMPLET UTGAVE      Annonse nr: 2666795
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

.HENGSLESPOR PÅ UBRUKTE. - SE FORØVRIG SCAN PÅ TILSTAND. - FRAKT FRA KR. 17.00  SAMLER SOM REGEL INNTIL 14 DAGER ETTER HVOR MYE SOM ER I "POTTEN". GJELDER BÅDE MYNTER OG FRIMERKER.
BETALES DET MED PAY PAL TILKOMMER DET ET GEBYR.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet14.01.2020 17:26:04
Slutter24.01.2020 17:19:00
NK 386 + 387 UBRUKTE MED LIM, OG STEMPLET UTGAVE
Annonse nr: 2666795
Høyeste Budgiver solheim9 (10619)  Se budgivers karakterbok
solheim9kr 10,0015.01.2020 12:56:42
Selger:  HARIBO63

Medlem siden: 16.10.2012
Sted: Tobøl
Karakterer (970)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.02.2020 06:17:51