NOBEL OSLO 14.09.01 SIGNERT CARL NESJAR FDC 1933 AV 2000      Annonse nr: 2665219
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

antart det er en ekte signatur.

CARL NESJAR.

PORTO 23,-.

HAR PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
kr 23,00
Utropspriskr 20,00
Startet11.02.2020 19:52:53
Slutter18.02.2020 19:52:53
Solgt forkr 20,00
Annonse vist9
NOBEL OSLO 14.09.01 SIGNERT CARL NESJAR FDC 1933 AV 2000
Annonse nr: 2665219
Høyeste Budgiver Lundby (92)  Se budgivers karakterbok
Lundbykr 20,0016.02.2020 20:43:15
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (5694)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 27.02.2020 18:01:29