Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
ROGALAND: Bunke med 50 stedskort (ingen fra Stavanger).      Annonse nr: 2664930

 

Beskrivelse
171725
ROGALAND: Bunke med 50 stedskort (ingen fra Stavanger). Bør sees!
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 500,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet13.01.2020 14:39:24         
Slutter07.02.2020 18:37:00
Solgt forkr 950,00  
Annonse vist200
Referanse nr/#Super-Friday
ROGALAND: Bunke med 50 stedskort (ingen fra Stavanger).
Annonse nr: 2664930
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Birkelund (55)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Birkelundkr 950,00 (Autobud)07.02.2020 18:21:58
trulsaakr 900,0007.02.2020 18:21:58
Birkelundkr 850,00 (Autobud)07.02.2020 17:34:59
samlertorgetkr 800,0007.02.2020 17:34:59
Birkelundkr 750,00 (Autobud)07.02.2020 09:46:44
birgholkr 700,0007.02.2020 09:46:44
Birkelundkr 650,0007.02.2020 07:46:47
berger49kr 610,00 (Autobud)07.02.2020 07:46:47
berger49kr 550,0007.02.2020 07:04:57
Birkelundkr 500,0023.01.2020 22:07:10
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3988)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.02.2020 20:59:08
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter