Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
ROGALAND: Bunke med 50 stedskort (ingen fra Stavanger).      Annonse nr: 2664924

 

Beskrivelse
171720
ROGALAND: Bunke med 50 stedskort (ingen fra Stavanger). Bør sees!
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 500,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet13.01.2020 14:30:02         
Slutter07.02.2020 18:29:00
Solgt forkr 560,00  
Annonse vist92
Referanse nr/#Super-Friday
ROGALAND: Bunke med 50 stedskort (ingen fra Stavanger).
Annonse nr: 2664924
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver samlertorget (521)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
samlertorgetkr 560,0007.02.2020 17:49:14
olje3kr 555,00 (Autobud)07.02.2020 17:49:14
olje3kr 500,0007.02.2020 17:28:08
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3988)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.02.2020 20:23:25
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter