Akershusmesterskapet for korps '94      Annonse nr: 2664640

Beskjeden slitasje

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet15.01.2020 08:00:00
Slutter22.01.2020 15:00:00
Solgt forkr 71,00
Annonse vist9
Akershusmesterskapet for korps '94
Annonse nr: 2664640
Høyeste Budgiver MrBlu (155)  Se budgivers karakterbok
MrBlukr 71,0022.01.2020 13:33:48
rigmundkr 66,00 (Autobud)22.01.2020 13:33:48
rigmundkr 56,0022.01.2020 13:32:24
MrBlukr 51,00 (Autobud)22.01.2020 13:31:58
rigmundkr 50,0022.01.2020 13:31:58
MrBlukr 12,00 (Autobud)20.01.2020 21:27:35
rigmundkr 10,0020.01.2020 21:27:35
MrBlukr 5,0020.01.2020 11:35:23

Karakterer (31840)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.02.2020 03:54:40