131 188
46 191
260 444
672 927

Litauen 1933; serie veldedigheit barn, utagga utgave **

Annonse nr: 2664173

Pen lot, prima postfrisk, komplett

Nokre med marginal

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet26.01.2020 19:52:36
Sluttet09.02.2020 19:52:36
Solgt forkr 30,00
Annonse vist13 ganger
Annonse nr: 2664173
Høyeste Budgiver bjojoe (863)  Se budgivers karakterbok
bjojoekr 30,0009.02.2020 14:23:44
Selger:  YmerX

ProVerifisert
Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (28134)  Se selgers karakterbok