Halv provisjon i Juli måned!

105 845
47 997
252 932
616 330

Litauen 1933; serie veldedigheit barn, utagga utgave **      Annonse nr: 2664173

Pen lot, prima postfrisk, komplett

Nokre med marginal

Betalingsfrist: ei uke. 'Oppsamling' etter avtale. ...Nå også med VIPPS som betalings- alternativ, tlf 90952856 YmerX har nokre dagar ferie fra torsdag 9.7 (seint) og er tilbake seinast tirsdag 14.7.
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Solgt forkr 30,00
Annonse vist13
Litauen 1933; serie veldedigheit barn, utagga utgave **
Annonse nr: 2664173
Høyeste Budgiver bjojoe (863)  Se budgivers karakterbok
bjojoekr 30,0009.02.2020 14:23:44
Selger:  YmerX

Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (24061)  Se selgers karakterbok