Norgessamling i Davoalbum - Høy katalogverdi!!      Annonse nr: 2664163
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

Norgessamling i pent Davoalbum. Arkblad med plastlommer som går fra 1855 til 1986. Samlingen starter med noen merker før 1909, bl.a. NK 16-31 i varierende kvalitet, se bildet. Etter 1909 er samlingen komplett på hovednummer med unntak av NK 182,183, 259,260,  272, 291 og 292. Samlingen er i hovedsak stemplet med noen få ubrukte. TM stort sett komplett, mangler noen solkors. 12 PM.  En pen samling som er fin å bygge videre på. Høy katalogverdi !!!
Velkommen til mine auksjoner.Du har full returrett dersom beskrivelse ikke stemmer. Frakt utenfor Norge er kr 28 inntil 20 gr. Etter auksjonsslutt sender jeg mail med info. Jeg samsender ved flere vunnede auksjoner. Lykke til!
Objektets tilstand
kr 155,00
Utropspriskr 700,00
Startet19.01.2020 21:23:33
Slutter26.01.2020 21:23:33
Solgt forkr 700,00
Annonse vist129
Norgessamling i Davoalbum - Høy katalogverdi!!
Annonse nr: 2664163
Høyeste Budgiver sigyn braute (2793)  Se budgivers karakterbok
sigyn brautekr 700,0021.01.2020 23:07:31
Selger:  gulspurv

Medlem siden: 26.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (399)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 21:02:33