118 372
Auksjoner nå
49 254
Fastprisvarer
254 070
Salg siste 12mnd
633 067
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Norge NK LB1 - verdi 1.000 NOK      Annonse nr: 2661869

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet10.01.2020 20:00:00         
Slutter14.01.2020 22:19:00
Solgt forkr 176,00  
Annonse vist59
Norge NK LB1 - verdi 1.000 NOK
Annonse nr: 2661869
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver gunnm01 (11833)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
gunnm01kr 176,0014.01.2020 21:02:28
helse01kr 172,00 (Autobud)14.01.2020 21:02:28
helse01kr 161,0014.01.2020 09:40:01
gunnm01kr 156,00 (Autobud)14.01.2020 09:39:41
helse01kr 151,0014.01.2020 09:39:41
gunnm01kr 135,0014.01.2020 08:35:59
helse01kr 131,00 (Autobud)14.01.2020 08:35:59
helse01kr 130,00 (Autobud)12.01.2020 22:09:59
okvkr 125,0012.01.2020 22:09:59
helse01kr 110,0011.01.2020 23:17:48
maemkr 105,00 (Autobud)11.01.2020 19:05:58
okvkr 100,0011.01.2020 19:05:58
maemkr 85,0011.01.2020 18:53:57
gunnm01kr 83,00 (Autobud)11.01.2020 18:53:57
gunnm01kr 60,00 (Autobud)11.01.2020 18:53:06
maemkr 55,0011.01.2020 18:53:06
gunnm01kr 15,0011.01.2020 10:34:31
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 10,0011.01.2020 09:44:46
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (15416)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Generert: 06.08.2020 15:29:50
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter