GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Danmark AFA 181 lux - verdi 2.900 NOK      Annonse nr: 2661799

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet10.01.2020 20:00:00         
Slutter14.01.2020 22:22:00
Solgt forkr 336,00  
Annonse vist134
Danmark AFA 181 lux - verdi 2.900 NOK
Annonse nr: 2661799
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver kolorius (45)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
koloriuskr 336,0014.01.2020 22:13:48
bjornmukr 331,00 (Autobud)14.01.2020 22:13:48
bjornmukr 306,00 (Autobud)14.01.2020 22:12:34
MortenSBkr 301,0014.01.2020 22:12:34
bjornmukr 276,00 (Autobud)14.01.2020 22:12:17
MortenSBkr 271,0014.01.2020 22:12:17
bjornmukr 256,0014.01.2020 22:11:39
MortenSBkr 251,00 (Autobud)14.01.2020 22:11:39
MortenSBkr 226,0014.01.2020 22:07:49
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 221,0014.01.2020 21:57:57
terjedkr 216,00 (Autobud)14.01.2020 21:57:57
terjedkr 196,00 (Autobud)14.01.2020 21:57:28
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 191,0014.01.2020 21:57:28
terjedkr 160,0014.01.2020 21:50:08
prik-10kr 155,00 (Autobud)14.01.2020 21:50:08
prik-10kr 120,0014.01.2020 19:39:21
Topgunkr 116,00 (Autobud)14.01.2020 19:39:21
Topgunkr 115,0013.01.2020 15:45:34
okvkr 110,00 (Autobud)13.01.2020 15:45:34
okvkr 105,00 (Autobud)12.01.2020 09:41:30
beefheartkr 100,0012.01.2020 09:41:30
okvkr 65,00 (Autobud)11.01.2020 21:19:10
MortenSBkr 60,0011.01.2020 21:19:10
okvkr 55,0011.01.2020 19:03:22
lappenxxkr 51,00 (Autobud)11.01.2020 19:03:22
lappenxxkr 35,0011.01.2020 16:21:04
makkr 33,00 (Autobud)11.01.2020 16:21:04
makkr 30,0011.01.2020 14:50:44
Kalixkr 25,00 (Autobud)11.01.2020 14:50:44
Kalixkr 15,0011.01.2020 12:41:23
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 10,0011.01.2020 09:41:15
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (13565)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.01.2020 10:06:42
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter