Bankobrev st. ÅLESUND VERDI 15 10 40 m/NK 218 eller 221      Annonse nr: 2661295

Meget pen, toppåpnet konvolutt med lakksegl på baksiden.

Stemplet Ålesund Verdi 15-10-1940 og etterstemplet Smestad 17-10-1940 på baksiden.

Der det er interessant logo/reklame på baksiden (eller eventuell skade) vil jeg legge ut bilde av begge sider av konvolutten.

Objektets tilstand
Utropspriskr 100,00
Startet10.01.2020 11:51:18
Slutter24.01.2020 19:52:00
Annonse vist5
Bankobrev st. ÅLESUND VERDI 15 10 40 m/NK 218 eller 221
Annonse nr: 2661295

Karakterer (9966)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.02.2020 04:34:41