NK 1349 Stemplet Finnøy      Annonse nr: 2660665

Se bildet

FRAKT
kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. Varene Kan også hentes på min adresse.

SAMSENDING
Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris.

BETALING
Betaling innen 1 uke via kontnr. Vipps elle Paypal. Jeg sender betalingsinformasjon når du ikke har flere bud inne på mine auksjoner.
Jeg kan også vente med forsendelse dersom du ønsker oppsamling av flere objekter, gi meg beskjed dersom det alternativet ønskes.

Gratis frakt ved kjøp over 700 kr

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet09.01.2020 19:08:49
Slutter23.01.2020 19:08:00
Annonse vist1
NK 1349 Stemplet Finnøy
Annonse nr: 2660665
Høyeste Budgiver helse01 (32555)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 5,0018.01.2020 17:36:38
Selger:  Samlerboden
Profilbilde   Medlem siden: 21.10.2001
Sted: Kristiansand S
Karakterer (1425)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.02.2020 10:41:12