Brev st. 6200 STRANDA 02 3 90 m/bla NK 1084      Annonse nr: 2660042

Se bilde, by ut fra bilde.

Pen, åpnet konvolutt men mangler lille klaffen bak.

Stemplet 6200 Stranda 2-3-1990 m/bla NK 1084.

Der det er interessant logo/reklame på baksiden (eller eventuell skade) vil jeg legge ut bilde av begge sider av konvolutten.

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Startet09.01.2020 12:26:12
Slutter23.01.2020 20:42:00
Brev st. 6200 STRANDA 02 3 90 m/bla NK 1084
Annonse nr: 2660042

Karakterer (9953)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.02.2020 01:33:52