Estland MI 428 **      Annonse nr: 2659382

Katalogverdi Michel online: EUR 0,30
Porto etter Postens satser. Selvfølgelig mulighet for oppsamling av objekter for å spare porto. 7 dagers betalingsfrist etter mottatt vinnermail. 14 dagers returrett ved ikke opplyste feil/mangler på enkeltobjekter (ikke lotter). Retur ellers kun etter avtale. Ønskes sending som oppkrav eller lignende må beskjed gis, ny faktura utstedes da. Om vanlig forsendelse blir borte i posten, ligger ikke ansvaret hos meg (ikke opplevd dette i løpet av mine over ti år som nett-selger). Trygg handel; i tillegg til positive karakterer her hadde jeg over 7300 positive karakterer på QXL (samme brukernavn).
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet07.02.2020 20:20:34
Slutter22.02.2020 20:20:34
Annonse vist11
Estland MI 428 **
Annonse nr: 2659382
Høyeste Budgiver peder48 (5481)  Se budgivers karakterbok
peder48kr 1,0010.02.2020 01:07:07
Selger:  Frimerkelig

Medlem siden: 19.09.2014
Sted: Stange
Karakterer (4222)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.02.2020 11:50:12