118 372
49 254
254 070
633 067

Årssett Norske frimerker 1969      Annonse nr: 2657429

Flott sak, i original plastmappe, ialt 24 merker

Komplett, og prima postfrisk

Objektets tilstand
kr 24,00
Utropspriskr 60,00
Solgt forkr 500,00
Annonse vist153
Årssett Norske frimerker 1969
Annonse nr: 2657429
Høyeste Budgiver tem (7044)  Se budgivers karakterbok
temkr 500,00 (Autobud)11.01.2020 18:18:11
Pablo70kr 500,0011.01.2020 18:18:11
temkr 425,00 (Autobud)11.01.2020 18:17:54
Pablo70kr 400,0011.01.2020 18:17:54
temkr 375,0009.01.2020 20:33:55
Pablo70kr 350,0009.01.2020 20:29:24
temkr 325,00 (Autobud)09.01.2020 20:29:03
Pablo70kr 300,0009.01.2020 20:29:03
temkr 230,00 (Autobud)08.01.2020 22:27:37
MortenSBkr 205,0008.01.2020 22:27:37
temkr 185,0008.01.2020 19:31:03
Kalixkr 165,00 (Autobud)08.01.2020 19:31:03
Kalixkr 145,0008.01.2020 16:38:04
temkr 125,0008.01.2020 14:58:30
Kalixkr 110,00 (Autobud)08.01.2020 14:58:30
Kalixkr 65,0008.01.2020 00:42:02
temkr 60,0007.01.2020 20:36:27
Selger:  YmerX

Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (24335)  Se selgers karakterbok