NK 472 - STRAUM I HITRA 10.12.65      Annonse nr: 2657301

Prima sidestemplet NK 472 - STRAUM I HITRA 10.12.65. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Slutter om 0d 10t 48min 29sek
Slutter18.01.2020 20:06:00
Bud nåkr 32,00
Annonse vist41

Høyeste Budgiver TNTrondheim (81)  Se budgivers karakterbok
TNTrondheimkr 32,00 (Autobud)10.01.2020 00:06:07
arn19frkr 29,0010.01.2020 00:06:07
TNTrondheimkr 14,0008.01.2020 12:32:02
Topgunkr 12,00 (Autobud)08.01.2020 12:32:02
Topgunkr 10,0008.01.2020 10:53:28
TNTrondheimkr 8,00 (Autobud)08.01.2020 10:53:07
Topgunkr 8,0008.01.2020 10:53:07
TNTrondheimkr 5,0008.01.2020 10:51:30
Soggebergetkr 3,0008.01.2020 10:34:23
TNTrondheimkr 2,00 (Autobud)08.01.2020 10:34:23
TNTrondheimkr 1,0007.01.2020 21:05:11
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (501)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.01.2020 09:17:31