NK 472 - OSLO HAMMERSBORG 9.10.71      Annonse nr: 2657278

Primastemplet NK 472 - OSLO HAMMERSBORG 9.10.71. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Slutter om 0d 10t 6min 5sek
Slutter18.01.2020 20:06:00
Bud nåkr 9,00
Annonse vist9

Høyeste Budgiver arn19fr (6155)  Se budgivers karakterbok
arn19frkr 9,00 (Autobud)14.01.2020 17:14:13
helse01kr 7,0014.01.2020 17:14:13
arn19frkr 5,0010.01.2020 00:04:57
Soggebergetkr 3,00 (Autobud)10.01.2020 00:04:57
Soggebergetkr 1,0008.01.2020 10:35:17
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (501)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.01.2020 09:59:55