NK-nr 224 Stemplet      Annonse nr: 2656909

***Stemplet***
Har også bankkonto i Danmark. Porto inkl emballasje uansett vekt innenlands kr 17,00. Porto til Europa DKK 20,00. Flere kjøp sendes sammen for å redusere portokostnadene. Alle kjøp sendes for kjøpers risiko. Ved større kjøp anbefales å sende rekommandert. (Du bestemmer selv om du ønsker vanlig brev eller rekommandert) Se også mine andre auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 65,00
Startet14.01.2020 20:50:23
Slutter21.01.2020 20:50:23
Solgt forkr 65,00
NK-nr 224 Stemplet
Annonse nr: 2656909
Høyeste Budgiver poppi47 (898)  Se budgivers karakterbok
poppi47kr 65,0021.01.2020 12:39:12
Selger:  frimerko

Medlem siden: 14.11.2002
Sted: Kopervik
Karakterer (15192)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.02.2020 01:07:38