Postfriske merker (NOK 100) til portobruk!!      Annonse nr: 2654531

Lot postfriske norske merker pålydende NOK 100, selges billigere enn pålydende. Valører fra 50 øre og opp til med 10 kr. Merkene er fra siste del av 70 tallet og opp til dagens dato. Scan er en illustrasjon av merkene som vil bli levert. Spesifikke ønsker om bestemte merker kan beklageligvis ikke etterkommes.

Kun reell porto tilkommer kjøp nå prisen.

Objektets tilstand
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 50,00
Antall tilgjengelig: 32 stk. (Opprinnelig 40)
Startet05.01.2020 20:58:46
Slutter05.02.2020 20:56:00
Annonse vist127
Postfriske merker (NOK 100) til portobruk!!
Annonse nr: 2654531
BudgiverBudAntallVinnendeDato
vebekr 50,00 Kjøp nå2Ja (2)10.01.2020 19:51:10
Kalixkr 50,00 Kjøp nå2Ja (2)11.01.2020 13:00:36
Kalixkr 50,00 Kjøp nå2Ja (2)16.01.2020 13:14:11
Storm_ykr 50,00 Kjøp nå2Ja (2)05.02.2020 02:38:35
Antall igjen: 32
Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (2546)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 19:15:08