117 206
28 948
256 309
642 866

20 postfriske A-post Europa (NOK 520), til portobruk!!

Annonse nr: 2654525

20 postfriske A-post Europa (NOK 520), til portobruk!! Merkene er garantert postfriske og kommer fra frimerkehefter og årsett. Scan er kun en illustrasjon, merkene som leveres vil nødvendigvis ikke være de som er avbildet. Kun reell porto tilkommer kjøp nå prisen.
Objektets tilstand
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 300,00
Antall tilgjengelig: 10 stk.
Startet07.03.2020 21:05:53
Sluttet07.04.2020 21:05:53
Laveste vinnerbudkr 300,00
Annonse vist86 ganger
Referanse nr/#postfrisk europa
Annonse nr: 2654525
Høyeste Budgiver oddolsen4 (873)  Se budgivers karakterbok
BudgiverBudAntallVinnendeDato
oddolsen4kr 300,001Ja (1)24.03.2020 22:12:22
Antall igjen: 9
Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (3489)  Se selgers karakterbok