20 postfriske A-post Europa (NOK 520), til portobruk!!      Annonse nr: 2654525

20 postfriske A-post Europa (NOK 520), til portobruk!! Merkene er garantert postfriske og kommer fra frimerkehefter og årsett. Scan er kun en illustrasjon, merkene som leveres vil nødvendigvis ikke være de som er avbildet. Kun reell porto tilkommer kjøp nå prisen.
Objektets tilstand
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 300,00
Kjøp nåkr 300,00  Kjøp nå  Hjelp
Antall tilgjengelig: 10 stk.
Slutter om 17d 23t 51min 16sek
Slutter07.03.2020 21:05:25
Annonse vist34
Referanse nr/#postfrisk europa

Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (2546)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 21:14:09