117 206
28 948
256 309
642 866

20 postfriske A-post Norge (NOK 340), til portobruk!!

Annonse nr: 2654517

20 postfriske A-post Norge (NOK 340), til portobruk!! Merkene er garantert postfriske og kommer fra frimerkehefter og årsett. Scan er kun en illustrasjon, merkene som leveres vil nødvendigvis ikke være de som er avbildet. Kun reell porto tilkommer kjøp nå prisen.

Objektets tilstand
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 250,00
Antall tilgjengelig: 5 stk.
Startet07.04.2020 20:51:00
Sluttet08.05.2020 20:51:00
Laveste vinnerbudkr 250,00
Annonse vist129 ganger
Annonse nr: 2654517
Høyeste Budgiver snø (243)  Se budgivers karakterbok
BudgiverBudAntallVinnendeDato
snøkr 250,002Ja (2)12.04.2020 13:35:00
Antall igjen: 3
Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (3489)  Se selgers karakterbok