NK: 873-74 - Blomster IV **      Annonse nr: 2652790

Postfriske. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse og kjøper må betale returporto. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 34,-opp til 100g (DKK 30,-), opp til 250g NOK 68,- (DKK 60,-). Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.
Objektets tilstand
kr 34,00
Utropspriskr 1,00
Slutter om 0d 9t 23min 14sek
Slutter18.01.2020 20:07:50
Bud nåkr 1,00
Annonse vist6

Høyeste Budgiver JMB01 (845)  Se budgivers karakterbok
JMB01kr 1,0014.01.2020 15:07:41
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (14276)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.01.2020 10:44:36