lot Verden di. eldre prima ustemplet      Annonse nr: 2649131
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

Se bilder.  Pent lim på merkene.
Portosatser + kr 3,- for rekv. Har du bud på flere auksjoner forsøker jeg etter beste evne å få sendt samlet. Send uansett gjerne mail om dette ønskes.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet12.03.2020 15:05:31
Slutter26.03.2020 15:05:31
Annonse vist26
lot Verden di. eldre prima ustemplet
Annonse nr: 2649131
Høyeste Budgiver ako333 (958)  Se budgivers karakterbok
ako333kr 5,0019.03.2020 12:16:58
Selger:  gimrerobert
Profilbilde   Medlem siden: 04.12.2006
Sted: Kristiansand
Karakterer (66)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.03.2020 20:56:15