BOB SIGNERT ARK MED ØSTERRIKE,SVEITS,TYSKLAND 1986-87      Annonse nr: 2621648

LITT KANTSLITASJE.SMÅKAKK PÅ HJØRNENE.
STEMPLER FRA 3 FORSKJELLIGE KONKURRANSESTEDER.
SIGNATUREN VIRKER EKTE.
PORTO I NORGE 23,-
Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
kr 23,00
Utropspriskr 25,00
Startet11.02.2020 19:56:36
Slutter21.02.2020 19:56:36
Annonse vist16
BOB SIGNERT ARK MED ØSTERRIKE,SVEITS,TYSKLAND 1986-87
Annonse nr: 2621648
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (5694)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 27.02.2020 18:29:22