Krigens Dagbok. Norge 1940 - 1945.- Per Voksø      Annonse nr: 2621084

En særdeles pen bok helt uten skade og slitasje. Fremstår som ny og ulest. Utgitt på Forlaget Det Beste 1984.  Målene er 215 x 280 mm. 546 sider
Objektets tilstand
Auksjonstype Butikkvare
Salgspriskr 280,00
Annonse vist35

Karakterer (1038)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.02.2020 14:32:21