NK: 636 v2 - Kong Olav V. Kronemerke m. Fluor **      Annonse nr: 2619949

Postfriskt. Variant v2 - Hvit flekk til venstre for ordensbåndet. NK verdi: 300,-. Se scan.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Kjøper må betale returporto, men får refundert kjøpesummen. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på tilsendte frimerker.

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura.

Fraktomk.: NOK 34,-opp til 100g (DKK 30,-), opp til 250g NOK 68,- (DKK 60,-). Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
kr 34,00
Utropspriskr 60,00
Startet26.12.2019 20:52:43
Slutter27.12.2019 18:20:37
Annonse vist23
NK: 636 v2 - Kong Olav V. Kronemerke m. Fluor **
Annonse nr: 2619949
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (14498)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 27.01.2020 05:41:49