Fransk sone, felles - MI 9 par med hvitt mellomfelt      Annonse nr: 2616864

Kat.verdi Michel online: EUR 8,-
Porto etter Postens satser. Selvfølgelig mulighet for oppsamling av objekter for å spare porto. 7 dagers betalingsfrist etter mottatt vinnermail. 14 dagers returrett ved ikke opplyste feil/mangler på enkeltobjekter (ikke lotter). Retur ellers kun etter avtale. Ønskes sending som oppkrav eller lignende må beskjed gis, ny faktura utstedes da. Om vanlig forsendelse blir borte i posten, ligger ikke ansvaret hos meg (ikke opplevd dette i løpet av mine over ti år som nett-selger). Trygg handel; i tillegg til positive karakterer her hadde jeg over 7300 positive karakterer på QXL (samme brukernavn).
Objektets tilstand
Utropspriskr 24,00
Startet16.01.2020 20:37:34
Slutter30.01.2020 20:37:34
Solgt forkr 24,00
Annonse vist16
Fransk sone, felles - MI 9 par med hvitt mellomfelt
Annonse nr: 2616864
Høyeste Budgiver vollan (121)  Se budgivers karakterbok
vollankr 24,0030.01.2020 18:03:44
Selger:  Frimerkelig

Medlem siden: 19.09.2014
Sted: Stange
Karakterer (4219)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 17:25:54