Rose-Boka. - Einar Rose      Annonse nr: 2616395

En meget pen bok med kun litt slitasje og en liten rift (5 mm.) i bretten mellom rygg og forside. Slitasjen er nederst på ryggen på overhenget over sidene. Utgitt på Ernst G. Mortensen 1941. Inneholder også teksten til Rose's mange velkjente revyviser.
Objektets tilstand
Auksjonstype Butikkvare
Salgspriskr 100,00
Annonse vist35

Karakterer (1037)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.02.2020 16:29:52