12832. PORTUGAL Mi 1927. Europamerke CEPT 1992 **      Annonse nr: 2616222

Prima postfrisk
Objektets tilstand
Utropspriskr 4,00
Slutter om 1d 18t 42min 10sek
Slutter19.01.2020 14:35:59
Annonse vist13

Selger:  Ryddegutta

Medlem siden: 06.12.2011
Sted: Espa
Karakterer (5718)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.01.2020 19:53:49