G. Elind Husmannsplass småformat brukt 1961. Damm 56      Annonse nr: 2614734

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet04.12.2019 08:38:40
Slutter12.12.2019 20:03:00
Solgt forkr 51,00
Annonse vist24
G. Elind Husmannsplass småformat brukt 1961. Damm 56
Annonse nr: 2614734
Høyeste Budgiver olje3 (1156)  Se budgivers karakterbok
olje3kr 51,00 (Autobud)11.12.2019 10:38:21
birgholkr 48,0011.12.2019 10:38:21
olje3kr 41,00 (Autobud)11.12.2019 10:38:03
birgholkr 38,0011.12.2019 10:38:03
olje3kr 35,00 (Autobud)11.12.2019 10:37:44
birgholkr 32,0011.12.2019 10:37:44
olje3kr 29,0011.12.2019 09:08:22
qxdonnakr 26,00 (Autobud)11.12.2019 09:08:22
qxdonnakr 22,0004.12.2019 15:26:54
bergmorkr 20,00 (Autobud)04.12.2019 15:26:54
bergmorkr 14,00 (Autobud)04.12.2019 12:50:48
birgholkr 12,0004.12.2019 12:50:48
bergmorkr 10,0004.12.2019 12:47:06
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (17195)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 27.01.2020 19:46:18