SØRBY SÆTER EIDSBERG ØSTFOLD 1914 (JOH.TH.SVENNEBY)      Annonse nr: 2613577
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

KANTSLITASJE PÅ KORTET. KAKK PÅ HJØRNENE. VERTIKAL BRETT PÅ KORTET. FARGER SMÅFORMAT . PORTO 23,- I NORGE. HAR PAYPAL KONTO. KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET. All forsendelse skjer på kjøpers ansvar. Gi beskjed dersom du ønsker kjøp sendt som rek brev eller sporbar sending. REKOMMANDERTE SENDINGER KOSTER 50% AV POSTENS SATSER.
Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
kr 23,00
Utropspriskr 50,00
Slutter om 6d 9t 24min 52sek
Slutter14.12.2019 23:36:00
Annonse vist9

Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (4998)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 08.12.2019 14:11:08