Nk-Tj. 44. Offentlig Sak IV uvm.      Annonse nr: 2612548

Postfrisk

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet03.12.2019 08:00:00
Slutter10.12.2019 15:00:00
Annonse vist7
Nk-Tj. 44. Offentlig Sak IV uvm.
Annonse nr: 2612548
Høyeste Budgiver Kalix (5024)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 5,00 (Autobud)06.12.2019 22:41:49
Kjelviken kr 5,0006.12.2019 22:41:49
Kalixkr 3,0003.12.2019 16:09:41
Kjelviken kr 1,0003.12.2019 13:19:02

Karakterer (29979)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.01.2020 06:52:16