GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Danmark AFA 21 - verdi 3.300 NOK      Annonse nr: 2610159

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet29.11.2019 23:40:00         
Slutter03.12.2019 22:17:00
Solgt forkr 335,00  
Annonse vist68
Danmark AFA 21 - verdi 3.300 NOK
Annonse nr: 2610159
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver pbergeru (1559)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
pbergerukr 335,0002.12.2019 15:59:24
IronAgeMankr 330,00 (Autobud)02.12.2019 15:59:24
IronAgeMankr 315,00 (Autobud)02.12.2019 15:59:00
pbergerukr 310,0002.12.2019 15:59:00
IronAgeMankr 305,0001.12.2019 15:51:53
pbergerukr 300,00 (Autobud)01.12.2019 15:51:38
IronAgeMankr 300,0001.12.2019 15:51:38
pbergerukr 255,00 (Autobud)01.12.2019 15:51:22
IronAgeMankr 250,0001.12.2019 15:51:22
pbergerukr 135,0001.12.2019 12:30:13
Nissekortkr 130,00 (Autobud)01.12.2019 12:30:13
Nissekortkr 115,0030.11.2019 11:59:27
makkr 111,00 (Autobud)30.11.2019 11:59:27
makkr 105,00 (Autobud)30.11.2019 11:58:57
Nissekortkr 100,0030.11.2019 11:58:57
makkr 55,0030.11.2019 09:13:42
Nissekortkr 50,00 (Autobud)30.11.2019 09:13:42
Nissekortkr 25,00 (Autobud)30.11.2019 09:04:08
lappenxxkr 20,0030.11.2019 09:04:08
Nissekortkr 10,0029.11.2019 23:45:39
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (13125)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 08.12.2019 13:32:16
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter