Øvre Rendal. Telemark Flyselskap 109040      Annonse nr: 2605493

Ubrukt kort med ubetydelig hjørneslitasje.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet26.11.2019 16:11:25
Slutter04.12.2019 21:08:00
Solgt forkr 50,00
Annonse vist41
Øvre Rendal. Telemark Flyselskap 109040
Annonse nr: 2605493
Høyeste Budgiver agricola (1954)  Se budgivers karakterbok
agricolakr 50,0004.12.2019 20:56:50
alffrankkr 48,00 (Autobud)04.12.2019 20:56:50
alffrankkr 41,0004.12.2019 20:43:06
birgholkr 38,0002.12.2019 10:17:26
agricolakr 35,00 (Autobud)01.12.2019 22:03:42
Effiemarconikr 35,0001.12.2019 22:03:42
agricolakr 32,00 (Autobud)01.12.2019 22:01:00
Effiemarconikr 29,0001.12.2019 22:01:00
agricolakr 26,00 (Autobud)01.12.2019 22:00:47
Effiemarconikr 24,0001.12.2019 22:00:47
agricolakr 22,0001.12.2019 21:15:02
Effiemarconikr 20,00 (Autobud)26.11.2019 19:05:13
alffrankkr 20,0026.11.2019 19:05:13
Effiemarconikr 15,0026.11.2019 17:00:47
Selger:  Lorents

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Hamar
Karakterer (14232)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 08.12.2019 14:41:04