NK 1970 - 71      Annonse nr: 2595956

Pent stemplet Stavanger 10.07.18
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet19.11.2019 18:42:20
Slutter03.12.2019 18:41:00
Solgt forkr 120,00
Annonse vist90
NK 1970 - 71
Annonse nr: 2595956
Høyeste Budgiver maraton (61)  Se budgivers karakterbok
maratonkr 120,0003.12.2019 18:35:51
classicstampskr 100,00 (Autobud)03.12.2019 17:30:14
maratonkr 98,0003.12.2019 17:30:14
classicstampskr 88,0001.12.2019 21:01:02
Hoffas48kr 78,00 (Autobud)01.12.2019 21:00:48
classicstampskr 75,0001.12.2019 21:00:48
Hoffas48kr 60,0001.12.2019 20:53:04
classicstampskr 55,0029.11.2019 11:18:36
Hoffas48kr 52,00 (Autobud)29.11.2019 11:18:36
Hoffas48kr 21,0027.11.2019 22:14:11
tro-johkr 20,00 (Autobud)27.11.2019 22:14:11
tro-johkr 11,0026.11.2019 21:02:27
yes2kr 9,0020.11.2019 11:41:01
terjedkr 7,00 (Autobud)19.11.2019 23:06:45
maratonkr 7,0019.11.2019 23:06:45
terjedkr 5,00 (Autobud)19.11.2019 19:45:31
Ebotkr 3,0019.11.2019 19:45:31
terjedkr 1,0019.11.2019 19:32:17
Selger:  Obrestad

Medlem siden: 19.08.2014
Sted: Stavanger
Karakterer (186)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 08.12.2019 14:22:22