NK 1979 - 80      Annonse nr: 2595954

Pent stemplet Stavanger 10.07.18
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet19.11.2019 18:40:27
Slutter03.12.2019 18:39:00
Solgt forkr 69,00
Annonse vist64
NK 1979 - 80
Annonse nr: 2595954
Høyeste Budgiver stepe59 (222)  Se budgivers karakterbok
stepe59kr 69,0003.12.2019 18:26:12
tormodlukr 64,0001.12.2019 14:43:05
Hoffas48kr 63,00 (Autobud)01.12.2019 14:43:05
Hoffas48kr 57,00 (Autobud)28.11.2019 00:04:04
tormodlukr 52,0028.11.2019 00:04:04
Hoffas48kr 44,00 (Autobud)28.11.2019 00:03:54
tormodlukr 41,0028.11.2019 00:03:54
Hoffas48kr 36,00 (Autobud)28.11.2019 00:03:46
tormodlukr 33,0028.11.2019 00:03:46
Hoffas48kr 28,0027.11.2019 22:15:10
tormodlukr 26,00 (Autobud)27.11.2019 22:15:10
tormodlukr 21,0026.11.2019 21:14:51
tro-johkr 20,00 (Autobud)26.11.2019 21:14:51
tro-johkr 17,0026.11.2019 21:02:46
tormodlukr 15,00 (Autobud)26.11.2019 21:02:46
tormodlukr 9,00 (Autobud)20.11.2019 11:41:48
yes2kr 7,0020.11.2019 11:41:48
tormodlukr 5,0019.11.2019 21:33:04
terjedkr 3,00 (Autobud)19.11.2019 21:33:04
terjedkr 1,0019.11.2019 19:32:35
Selger:  Obrestad

Medlem siden: 19.08.2014
Sted: Stavanger
Karakterer (186)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 08.12.2019 14:40:27