GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Hundreårsmarkeringen 1905-2005 i gull og sølv komplett.      Annonse nr: 2593661

 

Beskrivelse
Hundreårsmarkeringen 1905-2005 i gull og sølv komplett. 3 x 1500 kr gull (3 x 16,96 gram 917/1000) og 3 x 100 kr 1 oz sølv. Proof i orig. Treskrin 170211
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 17 500,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet18.11.2019 11:50:18         
Slutter06.12.2019 18:01:00
Solgt forkr 19 000,00  
Annonse vist131
Referanse nr/#Super-Friday
Hundreårsmarkeringen 1905-2005 i gull og sølv komplett.
Annonse nr: 2593661
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver austa (472)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
austakr 19 000,0006.12.2019 16:48:12
Oslogutt61kr 18 760,00 (Autobud)06.12.2019 16:48:12
Oslogutt61kr 18 750,0005.12.2019 18:42:27
austakr 18 500,0005.12.2019 18:40:26
Oslogutt61kr 18 250,0005.12.2019 17:55:33
austakr 18 000,0005.12.2019 16:50:56
arsenal6767kr 17 750,0004.12.2019 17:49:36
myntogeiendomkr 17 500,0025.11.2019 21:59:15
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3462)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 08.12.2019 13:34:36
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter