Iznogood. 1001 komplott. Nr.3 1978. 1.opplag      Annonse nr: 2593220

Et meget pent blad nesten helt fri for bretter, rifter og løse sider. Nesten da det kun er en 1 mm. lang rift på forsidens underkant og en liten brett på forsidens n. hj.Så alt i alt en meget svak slitasje
Objektets tilstand
Auksjonstype Butikkvare
Salgspriskr 55,00
Annonse vist35

Karakterer (1075)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 01.04.2020 23:06:22