PAR NK 1144 --- 5700 VOSS 08.10.93      Annonse nr: 2592277

Selger par NK114, Verdensutstillingen Expo '92. Stemplet 5700 Voss 08.10.93.
Objektets tilstand
Salgspriskr 10,00
Startet17.12.2019 13:50:22
Slutter16.01.2020 13:50:22
Annonse vist9
PAR NK 1144 --- 5700 VOSS 08.10.93
Annonse nr: 2592277
Selger:  vivavegas

Medlem siden: 16.02.2017
Sted: Krokstadelva
Karakterer (82)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.01.2020 08:38:09