Island: 1902 AFA Tj 23 50 aur ubrukt      Annonse nr: 2592164

AFA Tjeneste 23 Chr IX 50 aur fiolet/sort ubrukt.

Katalogverdi DKK 60
Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Kjøper betaler porto. Forskuddsbetaling til norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura. Oppsamling over flere dager kan avtales. Kjøper har ansvaret for sending gjennom posten. Sendes som normalt brev hvis ikke annet er avtalt. Porto i henhold til gjeldende takster hos https://www.posten.no/priser
Objektets tilstand
Utropspriskr 9,00
Startet19.01.2020 18:53:40
Slutter26.01.2020 18:53:40
Solgt forkr 9,00
Annonse vist14
Island: 1902 AFA Tj 23 50 aur ubrukt
Annonse nr: 2592164
Høyeste Budgiver Kalix (5044)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 9,0019.01.2020 20:10:11
Selger:  Joshua08

Medlem siden: 26.10.2018
Karakterer (287)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 27.01.2020 19:32:51