Island: 1902-03 AFA Tj 10B,11,12B,13B,15B ubrukt      Annonse nr: 2592162

AFA Tjeneste 10B,11,12B,13B,15B ubrukt. Merke etter hengsle.

Katalogverdi DKK 30
Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Kjøper betaler porto. Forskuddsbetaling til norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura. Oppsamling over flere dager kan avtales. Kjøper har ansvaret for sending gjennom posten. Sendes som normalt brev hvis ikke annet er avtalt. Porto i henhold til gjeldende takster hos https://www.posten.no/priser
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet19.01.2020 18:53:40
Slutter26.01.2020 18:53:40
Annonse vist22
Island: 1902-03 AFA Tj 10B,11,12B,13B,15B ubrukt
Annonse nr: 2592162
Høyeste Budgiver Kalix (5044)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 5,0019.01.2020 20:11:52
Selger:  Joshua08

Medlem siden: 26.10.2018
Karakterer (287)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 27.01.2020 19:50:21