116 488
28 936
256 445
642 789

SAAR. AFA 299-306.

Annonse nr: 2592047

POSTFRISK**.

Objektets tilstand
Salgspriskr 80,00
Startet15.12.2019 19:36:37
Sluttet05.01.2020 14:48:37
Solgt forkr 80,00
Annonse vist20 ganger
SAAR. AFA 299-306.
Annonse nr: 2592047
Høyeste Budgiver dane1809 (501)  Se budgivers karakterbok
dane1809kr 80,0005.01.2020 14:48:37

Karakterer (15179)  Se selgers karakterbok