NK 579 --- OSLO      Annonse nr: 2590399

Selger NK579, Johan Sverdrup 150 år.

Stemplet Oslo.
Objektets tilstand
Salgspriskr 10,00
Startet15.12.2019 23:20:22
Slutter14.01.2020 23:20:22
Annonse vist5
NK 579 --- OSLO
Annonse nr: 2590399
Selger:  vivavegas

Medlem siden: 16.02.2017
Sted: Krokstadelva
Karakterer (83)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.01.2020 06:47:56