GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
2 kr 1907. Kval 1+ (lite kanthakk kl 10)      Annonse nr: 2586338
Velg bildeVelg bilde
  

Valgt bilde

 

Beskrivelse
170175

2 kr 1907. Kval 1+ (lite kanthakk kl 10)
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 2,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet13.11.2019 00:59:49         
Slutter06.12.2019 18:46:00
Solgt forkr 600,00  
Annonse vist111
Referanse nr/#Super-Friday
2 kr 1907. Kval 1+ (lite kanthakk kl 10)
Annonse nr: 2586338
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver saio15 (1013)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
saio15kr 600,0005.12.2019 18:28:35
jofkr 550,0021.11.2019 14:11:45
saio15kr 500,00 (Autobud)18.11.2019 01:44:09
jofkr 480,0018.11.2019 01:44:09
saio15kr 455,00 (Autobud)18.11.2019 01:43:33
jofkr 430,0018.11.2019 01:43:33
saio15kr 405,00 (Autobud)18.11.2019 01:43:02
jofkr 380,0018.11.2019 01:43:02
saio15kr 330,0016.11.2019 18:28:34
jofkr 305,00 (Autobud)16.11.2019 18:28:34
jofkr 280,0014.11.2019 12:19:06
Zezikr 255,0013.11.2019 21:37:33
jofkr 249,00 (Autobud)13.11.2019 21:37:33
jofkr 224,00 (Autobud)13.11.2019 19:54:48
PENGEBINGENkr 210,0013.11.2019 19:54:48
jofkr 4,0013.11.2019 16:25:55
berger49kr 2,0013.11.2019 14:06:41
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3462)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 08.12.2019 15:07:05
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter