Spion 13. Førerkomplottet. 1963 nr. 8      Annonse nr: 2582353

Et meget pent blad uten bretter. Det har en ca. 1 cm. lang rift nederst på ryggen samt litt småplukk rundt stiften. Det er også 2 arkdeler midt i bladet som har løsnet fra stiften, men ingen skade på dem. Mangler ingen sider. Dette er fra 1. året bladet ble utgitt i Norge
Objektets tilstand
Utropspriskr 90,00
Startet09.01.2020 11:22:04
Slutter08.02.2020 11:22:04
Solgt forkr 90,00
Annonse vist45
Spion 13. Førerkomplottet. 1963 nr. 8
Annonse nr: 2582353
Høyeste Budgiver K120 (8)  Se budgivers karakterbok
K120kr 90,0021.01.2020 20:38:25

Karakterer (1037)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.02.2020 00:34:40