Spion 13. Stalag 6. 1973 nr. 1      Annonse nr: 2582339

Et meget pent blad nesten helt uten bretter, rifter og løse sider. Det har kun en ca. 5 mm. lang rift midt på forsidens langside. Ellers helt minimal slitasje.
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Startet09.01.2020 11:22:04
Slutter08.02.2020 11:22:04
Solgt forkr 50,00
Annonse vist39
Spion 13. Stalag 6. 1973 nr. 1
Annonse nr: 2582339
Høyeste Budgiver K120 (8)  Se budgivers karakterbok
K120kr 50,0021.01.2020 20:36:55

Karakterer (1037)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.02.2020 01:54:05